Praca szuka człowieka

Crowdfuding | Kickstarter

zeppelin-kick-agency-hoolywood-01

Jesteś zainteresowana/ny współtworzeniem międzynarodowych projektów crowdfundingowych? Dołącz do naszej drużyny!

Wyślij do nas kilka słów lub nagraj film i przekonaj nas do siebie! Czekamy na Ciebie!  Pisz do nas na start@kick.agency z dopiskiem “CrowdIsMyLife”

Kogo poszukujemy?

Crowdfunding Project & Community manager

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętności analityczne,
  • ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne,
  • samodyscyplina,
  • wyjątkowa dbałość o szczegóły,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi internetowych,
  • łatwość w poruszaniu się po mediach społecznościowych,
  • oczy i uszy stale otwarte

Mile widziane:

  • szeroka wiedza na temat Kickstartera oraz crowdfundingu w Polsce i na świecie,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii kickstarterowych

Oferujemy stałe wynagrodzenie + success fee

Startuj z nami  start@kick.agency

Dowiedz się więcej o nas Kick.Agency

Masz inne kompetencje? chcesz się spotkać i porozmawiać o współpracy.  Napisz do nas.

Redaktor/Copywriter – Crowdfunding

Jeśli uważasz że masz mega lekkie pióro do pisania to zapraszamy do nas.

Wyślij do nas przykładowy tekst i przekonaj nas do siebie! Pisz do nas na start@kick.agency z dopiskiem “CrowdfundingEditor”

Twoje główne zadania to:

  • pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o tematyce crowdfundingu (nowe projekty na Kickstarterze, treści eksperckie) oraz o crowdfundingu equity na Świecie,
  • wyszukiwanie fraz kluczowych,
  • redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe,
  • publikacja treści w panelu CMS.

Dołącz do nas jeśli:

  • świetnie znasz zasady poprawnej polszczyzny,
  • potrafisz pisać teksty, które inni chcą czytać, masz tzw. „mega lekkie pióro”,
  • zawsze dotrzymujesz terminów i umiesz zorganizować sobie pracę,
  • potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje w Internecie (szczególnie w angielskojęzycznym),
  • jesteś kreatywny i zaangażowany w zlecone zadania,
  • dobrze znasz język angielski,
  • umiesz publikować teksty w panelu CMS,
  • znasz zasady SEO i potrafisz pisać teksty, które same się pozycjonują

Oferujemy:

  • współpracę zdalną lub stałą
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy redakcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • realizację ciekawych i zróżnicowanych zadań,
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o dzieło lub B2B.